KONST / Litografier / Färglitografi 13128442
nr 1312 8442
Olga Semenova
(f. 1953), Ryssland
Färglitografi, Flicka vid flygel. Signerad, numrerad 144/290. Motivet: 39x55 cm
Olga Semenova, född 1953 i St. Petersburg, Ryssland.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 9 mars 2020
kl 18:24:17
5/3 21:30:26